Nestihli jste lednový kurz Nakládaní s odpady? (Ámos 4/2021)

Nestihli jste lednový kurz Nakládaní s odpady?

Koncem ledna vzbudil mimořádný zájem program Nakládání s odpady, nový kurz, který reaguje na změny v zákonech odpadového hospodářství. Více firem se na nás obrátilo s dotazem, zda vypíšeme další termín tohoto programu. Bude-li zájem dostatečný, rádi bychom kurz realizovali v průběhu března.

O čem je kurz Nakládání s odpady?

Prakticky všechny výrobní firmy musí odpady řešit. Pro mnoho z nich je však odpadové hospodářství stále ještě spíš obávanou disciplínou než rutinní praxí. Kurz Nakládání s odpady se tak může stát cenným zdrojem informací, který firmě pomůže nastavit správné procesy při nakládání s odpady a uvede je do souladu s platnou legislativou.

Kurz je určen všem, kdo ve firmě zodpovídají za nakládání s odpady nebo se zabývají jejich likvidací. Ing. Monika Čiperová, uznávaná lektorka v oblasti environmentální legislativy, dokáže účastníkům kurzu srozumitelně vysvětlit podstatu platných zákonů a seznámit je s povinnostmi, které z nich vyplývají pro reálnou praxi.

Co o kurzu řekli účastníci lednového termínu?

„Největší přínos z absolvovaného programu byl výklad novinek od paní Čiperové – osoby, která problematice rozumí, zabývá se poradenstvím a má široký rozhled.“

„Skvěle podán výklad nového zákona, perfektní lektorka 🙂 Jsem ráda, že školení proběhlo alespoň distančně.“

„Bezprostřednost lektorky vnesla i do on-line formy přátelskou až domácí atmosféru, vzájemná diskuse byla bez problémů a přínosná. Ze strany Agentury ÁMOS oceňuji i možnost zkoušky spojení před seminářem. Jsem opravdu spokojená.“

Únorové on-line programy

Další plánované akce najdete v Kalendáři akcí. V případě pokračujícího zákazu otevřených akcí překlopíme plánované kurzy do on-line podoby.

Plánujete realizovat individuální vzdělávací projekt u Vás ve firmě? Napište nám, jaké téma by Vás zajímalo, podíváme se, co pro Vás můžeme udělat.

Jakékoliv Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky (+420 469 638 467) nebo e-mailem (info@agentura-amos.cz).