Podporujeme to, v co věříme. Na čem záleží Vám?

O výsledky naší podnikatelské úspěšnosti se chceme trvale dělit s těmi, kteří naši pomoc potřebují.


Občanské sdružení Centrum narovinu
Adopce afrických dětí – projekt pomoci na dálku

Máme štěstí, že jsme se narodili v jedné z nejbohatších částí světa. Od koho jiného, než právě odtud, by měla přicházet podpora pro ty, kteří žijí v částech nejchudších. Naši pomoc potřebují hlavně děti, aby se dostaly ke vzdělání a měly naději svou situaci v budoucnu změnit. Jednou z forem této pomoci může být právě adopce afrických dětí, ke které jsme se rádi před lety připojili.

Naše „adoptivní“ holčička se jmenuje Faith Ahadi Shaha. Narodila se v keňské Mombase v roce 2003 a my jí pomáháme od jejích čtyř let.


 

SK Chrast, Oddíl orientačního běhu

Jak známo, sport pomáhá nejen udržovat fyzickou kondici a zdraví, ale je i skvělým prostředkem k budování a posilování morálně-volních vlastností. Jedním z odvětví, kde toto platí téměř bez výhrady, je orientační běh. S mapou a busolou v ruce prožívají tisíce jeho vyznavačů během závodů svá osobní vítězství i prohry v té nejzdravější tělocvičně – v lese. Obdivujeme nemalý počet dobrovolných organizátorů, bez nichž by toto skvělé sportovní odvětví nemohlo fungovat, a proto je podporujeme.

[nggallery id=3]

Baletní soubor Základní umělecké školy Chrudim

Již dvě vnučky zakladatelů Agentury ÁMOS nacvičují a vystupují v baletním souboru ZUŠ Chrudim. Díky vysoké profesionalitě a mimořádnému osobnímu nasazení jejich učitelky paní Pavly Kymplové dostaly jedinečnou možnost udělat první krůčky v krásném a tajuplném světě baletního umění. V době ataku internetu a řady podstatně horších alternativ trávení volného času dětí považujeme naši podporu této aktivity za velmi žádoucí.

[nggallery id=4]

Domov sociálních služeb Slatiňany

Všichni nedostáváme na startu své životní dráhy do vínku to nejcennější, bez čeho se neobejdeme – fyzické a duševní zdraví. Zásluhou pracovního týmu DSS Slatiňany se řadě těch, jež to štěstí neměli, dostává citlivé péče, díky které mohou někteří z nich projevit řadu svých mimořádných schopností. Trpělivost a pochopení, se kterým personál DSS Slatiňany ke svým klientům přistupuje, má proto nejen náš obdiv, ale i podporu – kterou věnujeme konkrétně na rozvoj a činnost výtvarného kroužku. Na našich stránkách přinášíme několik obrázků, které byly v tomto výtvarném kroužku klienty domova nakresleny.

[nggallery id=5]