Ubytování

Cestujete k nám z dálky, nebo si chcete v průběhu školení užít hezký večer v Hradci Králové? Domluvili jsme pro Vás 3 možnosti ubytování za příznivějších podmínek, než jaké získáte přes běžné objednání na webu.

U uvedených poskytovatelů máme domluvené lepší ceny a storno 0 Kč v případě zrušení i v den nástupu ubytování. Abyste uvedené výhody získali, je třeba objednat ubytování přes kontakt uvedený níže u daného zařízení a ubytovateli zmínit, že jde o podmínky domluvené pro Agenturu Ámos. Pozor, při rezervaci přes portály jako Booking.com uvedené výhody neplatí!!

Je jen na Vás, zda využijete domluvené speciální nabídky. V každém případě upozorňujeme, že Agentura Ámos neřeší reklamace nebo jiné záležitosti ohledně ubytování. Vše si prosím domluvte sami předem s daným zařízením dle Vašich požadavků na pokoj a jiné služby.

I kdybyste se ubytovali v jiných zařízením, doufáme, že na náš kurz přijdete příjemně odpočatí a budete s ubytováním spokojeni.


Hotel Okresní dům

Velmi pěkné a luxusní ubytování v docházkové vzdálenosti od školicích prostor. Hotel Okresní dům nabízí 21 pokojů, všechny jsou vybaveny telefonem, klimatizací, WI-FI připojením, satelitní HD TV, minibarem, koupelnou se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů. Parkování na vlastním uzavřeném parkovišti. Máme domluvené speciální ceny

Ceny jsou včetně turistického poplatku 40 Kč/osoba/den. Rezervaci proveďte e-mailem na hotelokresnidum@grandezza.info a požádejte o zvýhodněnou cenu a nulové storno pro Agenturu Ámos.


Tereziánský dvůr

Velmi pěkné a luxusní ubytování kousek od centra, můžete si přát i pokoj se saunou… Máme domluvené speciální ceny (1-lůžkový pokoj 1673 Kč bez DPH). Více informací najdete na webu www.hotelterezianskydvur.com.

Rezervaci proveďte e-mailem na terezianskydvur@eahotels.cz a požádejte o zvýhodněnou cenu a nulové storno pro Agenturu Ámos.


Nové Adalbertinum

Ubytování přímo v centru na Starém náměstí. Ceny se mění dle sezóny a je vždy vhodné ověřit na webu. Máme domluvenou slevu 5 %. Více informaci najdete na www.noveadalbertinum.cz.

Rezervaci proveďte e-mailem na recepce@noveadalbertinum.cz a požádejte o zvýhodněnou cenu a nulové storno pro Agenturu Ámos.


Apartmány No. 34

Hned vedle Agentury Ámos, kousek od vlakového a autobusového nádraží, jsou v klidném prostředí umístěné Aparmány No. 34. Nabízí několik velikostí pokojů, možnost snídaně na pokoj. Kuchyňka apartmánu je plně vybavená. Nákupní centrum Aupark je 3 minuty chůzí. Cena za osobu je cca 1250 Kč. Více informací a fotky. (Pouze pro informaci, objednávejte napřímo u pana Vencla.)

Rezervaci a domluvu proveďte u pana Lukáše Vencla na vencl.lukas96@seznam.cz a požádejte o nulové storno pro Agenturu Ámos.