Detail kurzu

Interní auditor kvality II

Třebaže aktivní interní auditoři získávají během svého působení v této funkci ve firmě průběžně další a další zkušenosti, absolvované odborné doškolení (povinně min. po 3 letech) jim získané praktické zkušenosti obohatí o nejnovější informace z oboru kvality, aby neztratili potřebný odborný kontakt.

Záměr

Poskytnout stávajícím interním auditorům možnost doškolení (povinně max. po 3 letech) ve smyslu požadavku normy ČSN EN ISO 19011:2018 a porovnání získaných zkušeností z interního auditování s ostatními kolegy z jiných firem („kalibrace auditorů“), to vše pod odborným vedením zkušeného poradce, auditora a lektora.

Určeno

Interním auditorům kvality, kteří potřebují k udržení odborné způsobilosti pro výkon této funkce absolvovat povinné odborné doškolení ve smyslu požadavku normy ČSN EN ISO 19011:2018 (min. jednou za 3 roky).

Obsah

 • Aktuální informace: Norma ČSN EN ISO 19011:2018 – Směrnice pro auditování systému managementu. Informace o obsahových změnách v novele normy
 • Norma ČSN EN ISO 9001:2016 a činnost interního auditora
 • Kalibrace auditorů na případových studiích a praktických příkladech
 • Zkušenosti ze zavádění, auditování a certifikace systémů managementu kvality podle normy ISO 9001 – řízená diskuse
 • Očekávaný další rozvoj v oblasti systémů managementu kvality a ostatních frekventovaných subsystémů integrovaného systému řízení (EMS, BOZP…)

Zakončení

Účastníkům bude vystaveno OSVĚDČENÍ v češtině a angličtině o absolvování s uvedením rozsahu kurzu a obsahové náplně kurzu, bez omezení platnosti osvědčení.

Poznámka

08:30 – 09:00 Prezence
09:00 – 17:00 Odborný program

Během programu bude účastníkům podáno občerstvení (káva, čaj, minerálka, chlebíčky, ovoce, zákusek).

Kurz je možno realizovat jako podnikový přímo u zákazníka se zaměřením na jeho vlastní problematiku. Nabídku (vč. možnosti provedení on-line) na vyžádání rádi zpracujeme.

Vypsané termíny školí lektorka Věrka Komrsová.

Objednávka kurzu

Název kurzu

Interní auditor kvality II

  Zvolte termín

  Objednavatel kurzu

  Vaše jméno, příjmení, titul *
  Váš telefon (přímá linka) *
  Váš email *
  Jste zároveň účastníkem kurzu?

  Fakturační údaje

  Firma / Jméno *
  IČO

  Účastníci kurzu

  Objednáváte-li kurz pouze pro sebe, účastníky nevyplňujte.
  Jinak přidejte účastníka kurzu >>

  Doplňkové údaje

  Chci doporučit ubytování
  Uplatňuji slevový bonus
  Číslo akce:
  Chcete-li uplatnit slevový bonus, zadejte prosím čísla akce, kterou jste absolvovali v minulosti. Číslo najdete na vystaveném osvědčení o absolvování kurzu. Tištěné slevové poukazy můžete uplatnit při prezenci.

  Vzkaz

  Chcete nám něco vzkázat, na něco se zeptat?
  Vaši objednávku potvrdíme během 2 pracovních dní. Pokud by Vám potvrzení nedorazilo, prosím napište nám nebo zavolejte na +420 775 622 611.