Podzimní semestr začíná (Ámos 11/2021)

Podzimní semestr začíná (Ámos 11/2021)

Léto je pomalu za námi a vracíme se do obvyklého pracovního rytmu. Společně s Vámi doufáme, že celková situace bude poněkud příznivější, než v období minulém.

Vzdělávání v otevřených i podnikových kurzech smí pokračovat za dodržení aktuálně platných opatření Ministerstva zdravotnictví. Všechny předepsané podmínky na našich kurzech respektujeme.

V nejbližším období doporučujeme

Kompletní nabídka plánovaných akcí pro II. pololetí 2021 je k dispozici v našem kalendáři akcí. Pevně věříme, že Vás zaujme a budeme se s Vámi i Vašimi kolegy nadále setkávat!

30 let od založení Agentury ÁMOS

Naše firma si v letošním roce připomíná 30. výročí působení ve světě vzdělávání. Při této příležitosti pořádáme prodejní on-line výstavu obrazů.

Ostatní informace

V případě zájmu Vám rádi zpracujeme individuální Vzdělávací projekt k jakémukoliv tématu z naší nabídky, které si budete přát realizovat u Vás ve firmě. Nabízíme i své dlouhodobé zkušenosti s firmami po celé ČR při přípravě žádosti o spolufinancování z ESF v programu POVEZ II.

U vybraných témat Vám můžeme – po získání řady zkušeností v období kovidové uzávěry – nabídnout školení v provedení on-line. Někteří z Vašich kolegů této možnosti i v době rozvolnění již využili.

Jakékoliv Vaše dotazy ochotně zodpovíme telefonicky (469 638 467, 724 203 467) nebo e-mailem (info@agentura-amos.cz).


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *