Výstava k 30. výročí Agentury Ámos

Dobrý den,

vítám Vás na naší on-line výstavě k 30. výročí vzniku Agentury Ámos. Ano, naše vzdělávací instituce vznikla v listopadu 1991. To už bylo nějakých kurzů, seminářů, setkání… Přemýšleli jsme, jak si toto výročí připomeneme. Nápadů pár bylo, všechny však „smetla ze stolu“ celospolečenská situace, ve které se právě nacházíme.

Zároveň právě aktuální dění mě dovedlo k malování. V čase, stráveném povinně „doma“, jsem potřebovala dělat NĚCO smysluplného, alespoň z mého úhlu pohledu. A tak jsem začala malovat obrázky pro radost, nejdříve jen moji, později mých blízkých, pak blízkých mých blízkých, pak trochu vzdálenějších…

Napadlo nás, že bychom se mohli pokusit propojit moji radost z tvoření s pomocí těm, kteří právě prožívají smutek, protože jsou nemocní. Taková situace je náročná pro většinu z nás, zejména pro děti. Proto část zisku z prodeje obrazů – máme 30. výročí, tedy 30 % – věnujeme jedné z institucí, jejichž zástupci o tyto děti v nemocnicích pečují a dělají všechno proto, aby je rozveselili a radost jim „přinesli“. Jsou to organizace „Zdravotní klaun“ a „Loutky v nemocnici“.

Vybrali jsme symbolicky 30 obrazů a já Vás nyní zvu na jejich on-line výstavu. Pokud Vás některý zaujme natolik, že byste si ho přáli vlastnit, ozvěte se – věřím, že dohodneme cenu, která bude přijatelná pro obě strany. Moc mě potěší, když některý z mých obrázků udělá radost i Vám. Je krásné radost dávat i dostávat.

Ivana Sodomková

    Mám zájem o obraz
    Název obrazu
    prodáno - Cesta ke světluDívka se srdcem na dlaniprodáno - Dívka v modrémDvě kočkyprodáno - Jarní motivKrálovna větruLesní pannaprodáno - Letní motivNarozeninová kyticeNěžný andělprodáno - On a Ona - diptychprodáno - Podzimní motivSen v růžovém tónuSpící městoStromy v objetíprodáno - Trojice andělůVlčí mákyZelený andělprodáno - Zimní motivZrození lásky

    Název a detaily obrazu si zobrazíte kliknutím na samotný obrázek.