Detail kurzu

Auditování systémů dle ISO 19011

Norma ISO 19011:2018 – Směrnice pro auditování systému managementu – obsahuje některé požadavky, s nimiž musejí být všichni stávající interní auditoři QMS, EMS, BOZP, ISMS, EnMS aj. prokazatelně seznámeni.

Tento kurz přináší podrobné informace o obsahu normy ČSN EN ISO 19011:2018 vč. praktických příkladů uplatnění jejích požadavků do dokumentace a zavedení do auditní praxe. Kurz je proložen příklady auditování dle ISO 9001.

Záměr

Poskytnout nejdůležitější informace o obsahové náplni normy ISO 19011 a aktuální zkušenosti s jejím uplatňováním v auditní praxi. Interním auditorům různých systémů – QMS, EMS, BOZP, EnMS, ISMS aj.- poskytnout možnost povinného doškolení a vystavit jim o tomto doškolení doklad.

Určeno

Manažerům integrovaných systémů managementu ve firmách s certifikovanými subsystémy managementu (QMS, EMS, BOZP podle OHSAS, EnMS, ISMS aj.) a interním auditorům, kteří potřebují k udržení odborné způsobilosti pro výkon této funkce absolvovat povinné odborné doškolení ve smyslu požadavku normy ČSN EN ISO 19011:2018 (max. po 3 letech).
Kurz lze absolvovat jako jednodenní samostatně nebo v rámci jiného modulu (Interní auditor kvality I, Interní auditor automotive – základní kurz, případně pro Vás vytvoříme kombinaci potřebnou pro Váš systém).

Obsah

 • Hlavní obsahové změny v novele normy ČSN EN ISO 19011:2018
 • Principy auditování podle normy ČSN EN ISO 19011:2018
 • Řízení programu auditu
 • Plánování, příprava, provádění a vyhodnocování auditu
 • Kompetence, hodnocení a udržování způsobilosti auditorů
 • Praktické zkušenosti z poradenství a certifikací ve firmách se zavedenými systémy managementu
 • Závěrečná diskuse a zodpovězení dotazů

Zakončení

Účastníkům bude vystaveno OSVĚDČENÍ v češtině a angličtině o absolvování s uvedením rozsahu kurzu a obsahové náplně kurzu, bez omezení platnosti osvědčení.

Poznámka

08:30 – 09:00 Prezence
09:00 – 17:00 Odborný program

Během programu bude účastníkům podáno občerstvení (káva, čaj, minerálka, chlebíčky, ovoce, zákusek).

Kurz je možno realizovat jako podnikový přímo u zákazníka se zaměřením na jeho vlastní problematiku. Nabídku na vyžádání rádi zpracujeme.

Vypsané termíny školí lektorka Věrka Komrsová.

Objednávka kurzu

Název kurzu

Auditování systémů dle ISO 19011

  Zvolte termín

  Objednavatel kurzu

  Vaše jméno, příjmení, titul *
  Váš telefon (přímá linka) *
  Váš email *
  Jste zároveň účastníkem kurzu?

  Fakturační údaje

  Firma / Jméno *
  IČO

  Účastníci kurzu

  Objednáváte-li kurz pouze pro sebe, účastníky nevyplňujte.
  Jinak přidejte účastníka kurzu >>

  Doplňkové údaje

  Chci doporučit ubytování
  Uplatňuji slevový bonus
  Číslo akce:
  Chcete-li uplatnit slevový bonus, zadejte prosím čísla akce, kterou jste absolvovali v minulosti. Číslo najdete na vystaveném osvědčení o absolvování kurzu. Tištěné slevové poukazy můžete uplatnit při prezenci.

  Vzkaz

  Chcete nám něco vzkázat, na něco se zeptat?
  Vaši objednávku potvrdíme během 2 pracovních dní. Pokud by Vám potvrzení nedorazilo, prosím napište nám nebo zavolejte na +420 775 622 611.