Management rizik a znalostí, příčiny pracovních úrazů (Ámos 11/2018)

Nové vzdělávací programy pro rok 2019

Jak jsme slíbili v minulém newsletteru, přinášíme 2 novinky v naší nabídce pro příští rok. Oba vzdělávací programy již byly úspěšně odzkoušeny v podobě pilotních projektů ve výrobních firmách.

Management rizik a znalostí

První z nich se týká tématu řízení průmyslových rizik a managementu znalostí – viz kurz Management rizik a znalostí, a to nejen ve světle požadavků příslušných norem (ČSN ISO 35000, ČSN 35010, ČSN BS 25999-1:2009 aj.), ale především z hlediska praktické využitelnosti pro celkové zefektivnění činnosti firmy.

Kořenové příčiny pracovních úrazů

Druhá novinka s názvem Kořenové příčiny pracovních úrazů přináší netradiční pohled na možné aplikace metod známých spíše v oboru kvality, které jsou ovšem s výhodou využitelné i v oblasti BOZP při odhalování kořenových příčin pracovních úrazů.

Co v minulosti vzbudilo značný zájem?

Některé akce byly natolik žádané, že jsme museli uzavírat v předstihu příjem přihlášek a odkázat zájemce na další termíny. Pokud o některém z nich budete uvažovat, se zasíláním přihlášek prosím neváhejte. Jedná se např. o tyto kurzy:

Poslední místa pro listopadové termíny

Ostatní informace

V kalendáři otevřených kurzů najdete všechny ostatní vzdělávací akce plánované do konce roku 2018 a pro 1. pololetí 2019. Těšíme se, že na některé z nich Vás osobně nebo Vaše kolegy přivítáme.

V případě zájmu Vám rádi zpracujeme individuální Vzdělávací projekt k jakémukoliv tématu z naší nabídky, které si budete přát realizovat u Vás ve firmě. Naši kvalifikovaní lektoři rádi přizpůsobí obsah a provedení Vámi vybraného tématu již ve stádiu přípravy praktickým podmínkám ve Vaší firmě.

Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky (+420 469 638 467, +420 724 203 467) nebo emailem (info@agentura-amos.cz).

S přáním barevného podzimu

Helena Nováková