Jaro v plném proudu (Ámos 5/2019)

Jaro v plném proudu

Přicházející jaro může být spojeno nejen s „jarní únavou“, ale naopak nás inspirovat ke zvýšení aktivity. Někdo vyrazí na zahrádku nebo do přírody, jiný se s novým elánem pustí do svého osobního rozvoje. Pokud patříte spíše do té druhé skupiny, přijměte prosím pozvání na některou z našich vzdělávacích akcí.

Nejbližší plánované kurzy

Všechny naše kurzy jsou vedeny zkušenými lektory, kteří jsou v pravidelném kontaktu s firemní praxí. Předávané informace dovedou užitečně propojit s praktickými potřebami účastníků a kvalifikovaně zodpovědět jejich dotazy.

Řiďte kvalitu s novou publikací

Před časem vzbudila pozornost kniha Jednoduše kvalita našeho lektora Ing. Jiřího Chaloupky, řadu publikací v oblasti BOZP vydal Bc. Zdeněk Šenk v době, kdy jsme s ním dlouhodobě spolupracovali. Nyní přichází s novinkou Ing. Ludvík Filip, další z našeho lektorského týmu.

Jeho publikace Efektivní řízení kvality umožní organizacím porozumět požadavkům a metodám v oblasti systémů řízení. Kniha popisuje nejen metody samotné, ale i jejich správné použití v praxi, které ukazuje na desítkách příkladů dobré praxe.

Kniha vyjde letos začátkem října, aktuálně si ji můžete zarezervovat.

Ostatní informace

Kurzy, které máme v nabídce jako otevřené, můžeme na Vaše přání zrealizovat u Vás ve firmě. Rádi Vám zpracujeme individuální Vzdělávací projekt „na míru“ k tématu, o které projevíte zájem.

Vaše dotazy ochotně zodpovíme telefonicky (469 638 467, 724 203 467) nebo e-mailem (info@agentura-amos.cz).