Detail kurzu

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci dle ISO 45001

Norma pro řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) celým názvem: ISO 45001:2018 Systémy managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci – je norma proaktivního systému. Už nechceme reagovat pouze na nehodu, která se nám stala včera. Plnit požadavky právních předpisů v moderních organizacích nestačí. Zdravé firmy se dnes chtějí zabývat zítřkem, chtějí odstraňovat příčiny, které mohou způsobit vznik nežádoucí události a tím zvyšovat úroveň ochrany života a zdraví všech zaměstnanců. Toto a mnohé další se na našem kurzu bude probírat. Buďte připraveni se zlepšovat nejen ve zjišťování, identifikaci rizik BOZP a jejich pochopení, buďte o krok napřed!

(Pozn. tato norma nahradila normu OHSAS 18001:2007 Systémy managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci – požadavky.)

Záměr

Poskytnout informace o požadavcích normy ISO 45001:2018. Na příkladech z praxe a zkušeností lektora vysvětlit možnosti praktického plnění těchto požadavků. Interním auditorům BOZP poskytnout možnost povinného doškolení v dané oblasti a vystavit jim o tomto doškolení doklad o proškolení na normu ISO 45001 v aktuálním znění.

Určeno

Především manažerům BOZP a manažerům integrovaných systémů managementu ve firmách s certifikovaným subsystémem managementu BOZP podle OHSAS a interním auditorům BOZP, kteří potřebují k udržení odborné způsobilosti pro výkon této funkce absolvovat povinné odborné doškolení na normu ISO 45001.

A dále všem zaměstnancům a vedoucím, kteří jsou zapojeni do implementace a udržování ISO 45001, pro jejich lepší pochopení zdroje požadavků a aplikaci v praxi.

Obsah

 • Norma ISO 45001:2018 – Systémy managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci – obsah hlavních požadavků normy
 • Praktické zkušenosti z poradenství a certifikací ve firmách se zavedenými systémy managementu
 • Závěrečná diskuse a zodpovězení dotazů

Zakončení

Účastníkům bude vystaveno OSVĚDČENÍ v češtině a angličtině o absolvování s uvedením rozsahu kurzu a obsahové náplně kurzu, bez omezení platnosti osvědčení.

Poznámka

8:30 – 9:00 Prezence

9:00 – 17:00 Odborný program

Během programu bude účastníkům podáno občerstvení (káva, čaj, minerálka, ovoce, chlebíčky, zákusek).

Kurz je možno realizovat jako podnikový přímo u zákazníka se zaměřením na jeho vlastní problematiku. Nabídka včetně referencí na vyžádání.

Objednávka kurzu

Název kurzu

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci dle ISO 45001

  Zvolte termín

  Objednavatel kurzu

  Vaše jméno, příjmení, titul *
  Váš telefon (přímá linka) *
  Váš email *
  Jste zároveň účastníkem kurzu?

  Fakturační údaje

  Firma / Jméno *
  IČO

  Účastníci kurzu

  Objednáváte-li kurz pouze pro sebe, účastníky nevyplňujte.
  Jinak přidejte účastníka kurzu >>

  Doplňkové údaje

  Chci doporučit ubytování
  Uplatňuji slevový bonus
  Číslo akce:
  Chcete-li uplatnit slevový bonus, zadejte prosím čísla akce, kterou jste absolvovali v minulosti. Číslo najdete na vystaveném osvědčení o absolvování kurzu. Tištěné slevové poukazy můžete uplatnit při prezenci.

  Vzkaz

  Chcete nám něco vzkázat, na něco se zeptat?
  Vaši objednávku potvrdíme během 2 pracovních dní. Pokud by Vám potvrzení nedorazilo, prosím napište nám nebo zavolejte na +420 775 622 611.