Detail kurzu

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci dle ISO 45001

Norma pro řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) celým názvem: ISO 45001:2018 Systémy managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci – je norma proaktivního systému. Už nechceme reagovat pouze na nehodu, která se nám stala včera. Plnit požadavky právních předpisů v moderních organizacích nestačí. Zdravé firmy se dnes chtějí zabývat zítřkem, chtějí odstraňovat příčiny, které mohou způsobit vznik nežádoucí události a tím zvyšovat úroveň ochrany života a zdraví všech zaměstnanců. Firmy dnes chtějí mít zpětnou vazbu z interních auditů o dodržování pravidel BOZP. Toto a mnohé další se na našem kurzu bude probírat. Buďte připraveni se zlepšovat nejen ve zjišťování, identifikaci rizik BOZP a jejich pochopení, buďte o krok napřed!

(Pozn. tato norma nahradila normu OHSAS 18001:2007 Systémy managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci – požadavky.)

Záměr

Poskytnout informace o požadavcích normy ISO 45001:2018. Na příkladech z praxe a zkušeností lektora vysvětlit možnosti praktického plnění těchto požadavků. Interním auditorům BOZP poskytnout možnost povinného doškolení v dané oblasti a vystavit jim o tomto doškolení doklad.

Určeno

Především manažerům BOZP a manažerům integrovaných systémů managementu ve firmách s certifikovaným subsystémem managementu BOZP podle OHSAS a interním auditorům BOZP, kteří potřebují k udržení odborné způsobilosti pro výkon této funkce absolvovat povinné odborné doškolení ve smyslu požadavku normy ČSN EN ISO 19011:2018.

A dále všem zaměstnancům a vedoucím, kteří jsou zapojeni do implementace a udržování ISO 45001, pro jejich lepší pochopení zdroje požadavků a aplikaci v praxi.

Obsah

 • Norma ISO 45001:2018 – Systémy managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci – obsah hlavních požadavků nové normy
 • Struktura nové normy podle Annex SL (10 kapitol) – soulad se strukturou norem ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015
 • Praktické zkušenosti z poradenství a certifikací ve firmách se zavedenými systémy managementu
 • Závěrečná diskuse a zodpovězení dotazů

Zakončení

Účastníkům kurzu bude vystaveno OSVĚDČENÍ s uvedením rozsahu a obsahové náplně proškolení.

Poznámka

8:30 – 9:00 Prezence

9:00 – 17:00 Odborný program

Během programu bude účastníkům podáno občerstvení (káva, čaj, minerálka, ovoce, chlebíčky, zákusek).

Kurz je možno realizovat jako podnikový přímo u zákazníka se zaměřením na jeho vlastní problematiku. Nabídka včetně referencí na vyžádání.

Objednávka kurzu

Název kurzu

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci dle ISO 45001

  Zvolte termín

  Objednavatel kurzu

  Vaše jméno, příjmení, titul *
  Váš telefon (přímá linka) *
  Váš email *
  Jste zároveň účastníkem kurzu? *

  Účastníci kurzu

  Objednáváte-li kurz pouze pro sebe, účastníky nevyplňujte.
  Jinak přidejte účastníka kurzu >>

  Fakturační údaje

  Název firmy *
  Ulice, město, psč *
  IČO *
  DIČ
  Email pro zaslání faktury (používáte-li elektronické vyúčtování)

  Ubytování, bonus, osvědčení

  Chci zajistit ubytování na kurz
  V předvečer kurzuV době konání kurzu
  Osvědčení o absolvování zašleme
  E-mailem na adresu objednavateleČeskou poštou na adresu firmy
  Chci uplatnit slevový bonus
  Slevový bonus uplatníte zadáním čísla akce (č.a.), kterou jste absolvovali v minulosti. Toto číslo najdete na vystaveném osvědčení o absolvování kurzu. Máte-li ještě z dřívějška papírový slevový poukaz, můžete ho samozřejmě uplatnit při prezenci, jako tomu bylo dosud.
  Číslo minule absolvované akce:

  Vzkaz

  Chcete nám něco vzkázat, na něco se zeptat?
  Přeji si dostávat občasný newsletter s novinkami.
  Vaši objednávku potvrdíme během 2 pracovních dní. Pokud by Vám potvrzení nedorazilo, prosím napište nám nebo zavolejte na +420 775 622 611.