Detail kurzu

Stres pod kontrolou aneb jak být v dobré psychické kondici

Rychlé tempo dnešní doby nás nutí být stále v akci, jsme často pod tlakem a stresem. Náš organismus je neustále ve střehu z mapování možného „ohrožení“. Mnohdy však nejsme v ohrožení života. Můžeme ve svých dnech a v práci prožívat více klidu a uvolnění. Jen vědět, jak na to. Přijďte se uvolnit a naučit se stresu předcházet a pracovat s ním.

Budete mít možnost vyzkoušet si techniky, které kdykoliv během dne mohou pomoci odbourat stres a zkoncentrovat se, např. před důležitou schůzkou, pracovní poradou, důležitým jednáním apod.

Praktické techniky vám odhalí, jak každodenně stres snižovat a dlouhodobě se zbavovat jeho vlivu na váš život a zejména pracovní výkon.

 

Záměr

Cílem školení je naučit řadové zaměstnance a vedoucí pracovníky stresu předcházet, ale i se stresem pracovat. Umožnit jim tak zvýšit jejich kapacitu na řešení pracovních úkolů a zvýšit jejich pracovní výkon i spokojenost. Udržet je v duševní pohodě a zdraví a předcházet tak syndromu vyhoření.

Určeno

Určeno manažerům všech stupňů řízení, členům týmů a řadovým zaměstnancům, obchodním zástupcům, prodejcům, asistentkám a sekretářkám, interním auditorům, zaměstnancům malých, středních i velkých firem, státní správy, úřadů a institucí.

Obsah

 1. Úvod do problematiky stresu – příčiny stresu, funkce a neurobiologie stresu, podvědomé strategie zvládání stresových situací
 2. Zmapování vlastních způsobů práce se stresem, návyků a postojů, které ke stresu přispívají
 3. Téma hranic, priorit, rovnováhy, odpočinku a rituálů
 4. Bioenergetická praktická cvičení na práci se stresem – antistresové dýchání, pohybová cvičení na odbourání stresu a napětí, cvičení „kotva“ na práci s úzkostí a panikou s prvky mindfullness
 5. Závěrečná relaxace a sdílení

Zakončení

Účastníkům bude vystaveno OSVĚDČENÍ v češtině a angličtině o absolvování s uvedením rozsahu kurzu a obsahové náplně kurzu, bez omezení platnosti osvědčení.

Poznámka

08:30 – 09:00 Prezence
09:00 – 17:00 Odborný program

Během programu bude účastníkům podáno občerstvení (káva, čaj, minerálka, chlebíčky, ovoce, zákusek).

Kurz je možno realizovat jako podnikový přímo u zákazníka se zaměřením na jeho vlastní problematiku. Nabídku na vyžádání rádi zpracujeme.

Objednávka kurzu

Název kurzu

Stres pod kontrolou aneb jak být v dobré psychické kondici

  Zvolte termín

  Objednavatel kurzu

  Vaše jméno, příjmení, titul *
  Váš telefon (přímá linka) *
  Váš email *
  Jste zároveň účastníkem kurzu?

  Fakturační údaje

  Firma / Jméno *
  IČO

  Účastníci kurzu

  Objednáváte-li kurz pouze pro sebe, účastníky nevyplňujte.
  Jinak přidejte účastníka kurzu >>

  Doplňkové údaje

  Chci doporučit ubytování
  Uplatňuji slevový bonus
  Číslo akce:
  Chcete-li uplatnit slevový bonus, zadejte prosím čísla akce, kterou jste absolvovali v minulosti. Číslo najdete na vystaveném osvědčení o absolvování kurzu. Tištěné slevové poukazy můžete uplatnit při prezenci.

  Vzkaz

  Chcete nám něco vzkázat, na něco se zeptat?
  Vaši objednávku potvrdíme během 2 pracovních dní. Pokud by Vám potvrzení nedorazilo, prosím napište nám nebo zavolejte na +420 775 622 611.