Detail kurzu

Vědomá komunikace

Vědomá komunikace, moderně nazývaná Mindfulness, je něco, co se dá trénovat. Výsledky tréninku „mindfulness“ (tj. schopnosti „být vědomý“ či jednat „vědomě“) jsou v posledních čtyřiceti letech předmětem intenzívních výzkumů, které potvrzují jeho přínosy v nejrůznějších oblastech od vedení lidí až po vzdělávání. S rozvojem dovedností managementu a vedení lidí prostřednictvím „mindfulness“ začala společnost Google v roce 2007 (Chade Meng-Tan: Search Inside Yourself). Úspěch těchto kurzů se rozšířil po celém světě a dnes je trénink „vědomé pozornosti“(či všímavosti) základem rozvoje efektivity manažerů a vedoucích pracovníků nejen v největších nadnárodních společnostech.

Záměr

Zážitkovou formou seznámit nejen manažery s principy rozvíjení manažerské efektivity na základě tréninku „mindfulness“. Poskytnout ucelený vědecký rámec účinnosti „mindfulness“ v rozvoji sebeuvědomění, sebedůvěry, seberegulace, dovedností vztahů a vnitřní motivace k úspěchu (neurověda, výzkumy mozku). Nabídnout možnost vyzkoušet si formální cvičení „mindfulness“ i tipy na její rozvoj v každodenních aktivitách.

Určeno

Manažerům nejen lidských zdrojů v podnicích a dalších organizacích,  pracovníkům odpovědným za vzdělávací plány a dále všem, kdo mají pravomoc rozhodovat o potřebě vzdělávacích akcí pro sebe a další manažery. Dále pro všechny, kteří by měli zájem o kurz Mindfulness pro manažery (2 modulový kurz celkem 2+2 dny) a chtěli by si předem na vlastní kůži vyzkoušet změnu, kterou prožijí (oni nebo jimi vyslaní manažeři) už při ukázkách cvičení z modulového kurzu.

 

Obsah

 • Vyvození definice „mindfulness“
 • Souvislost mezi „mindfulness“ a emoční inteligencí
 • Kolo vědomí jako nástroj pro integraci lidské zkušenosti
 • „Mindfulness“ a efektivní vedení lidí
 • Ukázky cvičení z modulového kurzu Mindfulness pro manažery

Zakončení

Účastníkům bude vystaveno OSVĚDČENÍ v češtině a angličtině o absolvování s uvedením rozsahu kurzu a obsahové náplně kurzu, bez omezení platnosti osvědčení.

Poznámka

08:30 – 09:00 Prezence
09:00 – 17:00 Odborný program

Během programu bude účastníkům podáno občerstvení (káva, čaj, džus, slané, sladké a ovoce).

Kurz je možno realizovat jako podnikový přímo u zákazníka se zaměřením na jeho vlastní problematiku. Nabídku na vyžádání rádi zpracujeme.

Objednávka kurzu

Název kurzu

Vědomá komunikace

  Zvolte termín

  Objednavatel kurzu

  Vaše jméno, příjmení, titul *
  Váš telefon (přímá linka) *
  Váš email *
  Jste zároveň účastníkem kurzu?

  Fakturační údaje

  Firma / Jméno *
  IČO

  Účastníci kurzu

  Objednáváte-li kurz pouze pro sebe, účastníky nevyplňujte.
  Jinak přidejte účastníka kurzu >>

  Doplňkové údaje

  Chci doporučit ubytování
  Uplatňuji slevový bonus
  Číslo akce:
  Chcete-li uplatnit slevový bonus, zadejte prosím čísla akce, kterou jste absolvovali v minulosti. Číslo najdete na vystaveném osvědčení o absolvování kurzu. Tištěné slevové poukazy můžete uplatnit při prezenci.

  Vzkaz

  Chcete nám něco vzkázat, na něco se zeptat?
  Vaši objednávku potvrdíme během 2 pracovních dní. Pokud by Vám potvrzení nedorazilo, prosím napište nám nebo zavolejte na +420 775 622 611.