Detail kurzu

Nastavení a prosazení vize pro manažery a team leadery

Ať už řídíte firmu, oddělení, tým či projekt, je důležité mít jasně definovanou vizi a aktivně ji prosazovat. To pomáhá zaměstnancům vědět, kam se směřuje, motivuje je to a angažuje. Vize také pomáhá identifikovat příležitosti k inovacím a růstu, poskytuje základ pro komunikaci a pomáhá dosáhnout dlouhodobého úspěchu.

Důraz je kladen na souvislosti a postupy ve vedení lidí. Kurz zahrnuje nástroje pro nastavení, prosazení, implementaci do každodenní praxe, motivaci zaměstnanců a podporu inovací a růstu. Kurz se dále zaměřuje na efektivní komunikaci a metody měření a vyhodnocování pokroku ve směřování k dosažní záměru.

Praktické příklady, typické chyby a osvědčené postupy jsou součástí kurzu.

Záměr

Objevte, že vaše vize může posílit vaši firmu a přinést dlouhodobý úspěch. Naučíme vás, jak efektivně nastavit a prosazovat vizi, což vám pomůže motivovat zaměstnance, identifikovat nové příležitosti a posílit komunikaci jak interně, tak s vašimi zákazníky. Přijďte a získejte nezbytné nástroje pro dosažení vašeho záměru!

Určeno

Kurz je určen pro vedoucí pracovníky, manažery, podnikatele a všechny, kteří chtějí lépe porozumět významu a úspěšné implementaci své vize. Kurz je vhodný pro lidi, kteří chtějí posílit své schopnosti vedení a strategického plánování a zlepšit výkon svého týmu.

Obsah

 • Důležitost firemní vize: Jaká je role vize ve vedení firmy a dosahování dlouhodobého úspěchu.
 • Nastavení firemní vize: Jak identifikovat a formulovat jasnou a inspirativní vizi pro firmu.
 • Implementace vize: Jak efektivně přenést vizi do každodenní praxe a zapojit zaměstnance do dosahování společných cílů.
 • Motivace a angažovanost: Jak vize může sloužit jako nástroj pro motivaci zaměstnanců a posílení jejich angažovanosti.
 • Inovace a růst: Jak vize může posloužit jako základ pro identifikaci nových příležitostí a inovací, které povedou k rozvoji firmy.
 • Komunikace vize: Jak efektivně komunikovat vizi jak interně, tak externě, aby byla sdílena a chápána všemi zainteresovanými stranami.
 • Měření a vyhodnocování: Jak měřit a vyhodnocovat pokrok ve směřování k dosažení vize a jak reagovat na případné výzvy a překážky.
 • Příklady a vhodné postupy: Součástí kurzu jsou i praktické příklady, typické chyby a ukázky vhodných postupů best-practice.

Zakončení

Účastníkům bude vystaveno OSVĚDČENÍ v češtině a angličtině o absolvování s uvedením rozsahu kurzu a obsahové náplně kurzu, bez omezení platnosti osvědčení.

Poznámka

08:30 – 09:00 Prezence
09:00 – 17:00 Odborný program

Druhý den kurz opět trvá od 09:00 do 17:00m, pokud se účastníci nedomluví s lektorem na dřívějším začátku.

Během programu bude účastníkům podáno občerstvení (káva, čaj, minerálka, chlebíčky, ovoce, zákusek).

Kurz je možno realizovat jako podnikový přímo u zákazníka se zaměřením na jeho vlastní problematiku. Nabídku (vč. možnosti provedení on-line) na vyžádání rádi zpracujeme.

Objednávka kurzu

Název kurzu

Nastavení a prosazení vize pro manažery a team leadery

  Zvolte termín

  Objednavatel kurzu

  Vaše jméno, příjmení, titul *
  Váš telefon (přímá linka) *
  Váš email *
  Jste zároveň účastníkem kurzu?

  Fakturační údaje

  Firma / Jméno *
  IČO

  Účastníci kurzu

  Objednáváte-li kurz pouze pro sebe, účastníky nevyplňujte.
  Jinak přidejte účastníka kurzu >>

  Doplňkové údaje

  Chci doporučit ubytování
  Uplatňuji slevový bonus
  Číslo akce:
  Chcete-li uplatnit slevový bonus, zadejte prosím čísla akce, kterou jste absolvovali v minulosti. Číslo najdete na vystaveném osvědčení o absolvování kurzu. Tištěné slevové poukazy můžete uplatnit při prezenci.

  Vzkaz

  Chcete nám něco vzkázat, na něco se zeptat?
  Vaši objednávku potvrdíme během 2 pracovních dní. Pokud by Vám potvrzení nedorazilo, prosím napište nám nebo zavolejte na +420 775 622 611.