Detail kurzu

Systém managementu kvality dle ISO 9001

Norma ISO 9001 (v současné podobě jako ČSN EN ISO 9001:2016) pilířem systémové kvality především ve výrobních firmách, ale s výhodou ji mohou využívat i poskytovatelé služeb v různých podnikatelských odvětvích. Proto je alespoň základní znalost této normy podmínkou úspěšného zařazení zaměstnanců na jakoukoliv pozici ve firmě, která má tento systém zaveden a certifikován.

Záměr

Vysvětlit hlavní požadavky normy ČSN EN ISO 9001:2016 tak, aby jim účastníci kurzu dobře rozuměli a pochopili důležitost jejich plnění ve svém funkčním zařazení.

Určeno

Všem zaměstnancům firem se zavedeným systémem managementu kvality podle normy ČSN EN ISO 9001:2016 – od ředitele a členů managementu po pracovníky na lince či ve skladu. Vhodné pro nové zaměstnance v oblasti kvality.

 

Obsah

 • Systémová kvalita, kvalita výrobku, procesní přístup v systému managementu kvality.
 • Nejdůležitější požadavky na kvalitu, uvedené v základní normě pro systém managementu kvality ČSN EN ISO 9001:2016.
 • Vysvětlování požadavků jednotlivých kapitol v detailu s příklady možností plnění dle výběru a priorit účastníků kurzu (např. jak řešit statistické zpracování dat, řízení neshod, řízení dokumentace, hodnocení dodavatelů apod.).
 • Praktické zkušenosti z poradenství a auditů v certifikovaných firmách, závěrečná diskuse a zodpovězení souvisejících dotazů účastníků kurzu.

Zakončení

Účastníkům bude vystaveno OSVĚDČENÍ v češtině a angličtině o absolvování s uvedením rozsahu kurzu a obsahové náplně kurzu, bez omezení platnosti osvědčení.

Poznámka

Časový program kurzu:

08:45 – 09:00 Prezence
09:00 – 17:00 Odborný program

Během programu v prezenční formě bude účastníkům podáno občerstvení (káva, čaj, minerálka, chlebíčky, ovoce, zákusek).

Kurz je možno realizovat jako podnikový přímo u zákazníka se zaměřením na jeho vlastní problematiku. Nabídku (vč. možnosti provedení on-line) na vyžádání rádi zpracujeme.

Vypsané termíny školí lektorka Věrka Komrsová.

Objednávka kurzu

Název kurzu

Systém managementu kvality dle ISO 9001

  Zvolte termín

  Objednavatel kurzu

  Vaše jméno, příjmení, titul *
  Váš telefon (přímá linka) *
  Váš email *
  Jste zároveň účastníkem kurzu?

  Fakturační údaje

  Název firmy *
  IČO *

  Účastníci kurzu

  Objednáváte-li kurz pouze pro sebe, účastníky nevyplňujte.
  Jinak přidejte účastníka kurzu >>

  Doplňkové údaje

  Chci doporučit ubytování
  Uplatňuji slevový bonus
  Číslo akce:
  Chcete-li uplatnit slevový bonus, zadejte prosím čísla akce, kterou jste absolvovali v minulosti. Číslo najdete na vystaveném osvědčení o absolvování kurzu. Tištěné slevové poukazy můžete uplatnit při prezenci.

  Vzkaz

  Chcete nám něco vzkázat, na něco se zeptat?
  Vaši objednávku potvrdíme během 2 pracovních dní. Pokud by Vám potvrzení nedorazilo, prosím napište nám nebo zavolejte na +420 775 622 611.