Pomůžeme Vám najít úspory pracovníků (Ámos 2/2018)

Hledat nové pracovníky zejména v dělnických profesích je stále těžší. Co takhle zaměřit se na úspory ve vlastních řadách? Jednou z cest k tomu je zvládnout lépe oblast Racionalizace a normování práce. A to je i název nového vzdělávacího programu v naší nabídce. Vycházíme tak vstříc stále častější poptávce ze strany našich zákazníků, možná právě i té Vaší.

Úspěšné firmy vědí, že investovat do vzdělávání zaměstnanců je pro ně samotné výhodné a pro personál vysoce motivační. Mluvíme samozřejmě o vzdělávání smysluplném a kvalitním. K rozhodování o tom, jaké vzdělávání právě pro Vaše zaměstnance zvolit – k tomu najdete řadu příležitostí v našich otevřených kurzech nebo firemních programech „na míru“(více na www.agentura-amos.cz ). Abyste byli dobře připraveni i Vy a Vaši kolegové, nabízíme Vám v roce 2018 opět řadu příležitostí v našich otevřených kurzech nebo programech „na míru“ ve Vaší firmě.

Nejbližší otevřené kurzy

Novinky v nabídce I. pololetí 2018

Přednáška Prof. Jana Sokola

Jako iniciátoři a spolupořadatelé přednášky Prof. Jana Sokola dne 27. února 2018 od 18 hod. ve Spolkovém domě v Chrudimi si Vás na ni dovolujeme pozvat. Účast je zdarma a budeme potěšeni, pokud naše pozvání přijmete.

Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky na čísle +420 469 638 467 nebo e-mailem na adrese info@agentura-amos.cz.