Začátek roku ve znamení podnikových kurzů

Začátek roku ve znamení podnikových kurzů Leden je obvykle měsícem, kdy firmy plánují nové rozvojové projekty a potřebují zajistit školení nebo poradenství, které jim pomůže získat potřebné odborné znalosti a udrží je na správné dráze.

Již v průběhu ledna jsme s plným nasazením realizovali řadu podnikových školení na míru od PPAP pro neautaře, přípravu na FDA inspekce a nezapomněli jsme ani na rozvoj měkkých dovedností a řešení konfliktů.

Stálou klasikou jsou pak školení pro interní auditory, která firmám pomáhají udržet si znalosti o normách ISO 9001, 14001, 45001 apod. nebo školení v oblasti základních nástrojů kvality. Máte-li i vy zájem o individuální školení nebo poradenství?

Dejte nám vědět, připravíme vám školení plně přizpůsobené vašim konkrétním potřebám.

Nezbytný základ pro laboratorní analytiky, techniky a další pracovníky laboratoří, stejně tak pro manažery, kteří přichází do styku s procesy, nebo vedou laboratoř v souladu s požadavky normy. Kurz vás seznámí s požadavky normy a pomůže vám posunout laboratoř na vyšší úroveň kvality a spolehlivosti výsledků, včetně přípravy na akreditaci. Kurz vede Ing. Bohumír Blažek.

Prohlédnout kurz…

Umělá inteligence (AI) rychle mění průmysl a výrazně ovlivňuje způsob, jakým pracujeme. Tento kurz vám poskytne solidní základy pro pochopení jejího potenciálu v průmyslovém prostředí. Získáte praktické návody pro implementaci AI a budete připraveni na budoucí trendy a inovace. Kurzem vás provede Viktor Janouch. Kurz je dvouhodinový a probíhá on-line. Je určen každému, kdo chce využít potenciál umělé inteligence v praxi.

Prohlédnout kurz…

Od dubna v novém

Od dubna v novém Ateliér Artičok, ve kterém školíme nyní, bude od dubna v rekonstrukci. Proto jsme pro Vás připravili nové prostory blíže centru Hradce Králové, na Eliščině nábřeží. Na obědy to budeme mít kousek do pivnice Kobyla nebo restaurace U Lva. Parkovat můžete přímo před domem a pokud by nebylo místo, otevřené parkoviště je hned za rohem před zimním stadionem. Jen pár minut je to i do parkovacího domu RegioCentrum. Hledáte-li ubytování po dobu kurzu, nyní to budete mít ještě blíže do dvou ubytovacích zařízení, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Jako vždy, abyste nás našli, před každým kurzem zasíláme detailní informace o místě konání. Věříme, že se Vám v nových prostorách bude líbit.

Zajímá Vás něco jiného? Chcete se na něco zeptat? Budu ráda, když mi zavoláte nebo pošlete zprávu.

Vaše Helena


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *