Nové kurzy v oblasti Zdravotnické prostředky

Agentura ÁMOS – věrná podnikatelské moudrosti INOVUJ, NEBO NEPŘEŽIJEŠ – navazuje zařazením skupiny nových školení, tentokrát pro výrobce zdravotnických prostředků (ZP). V tomto oboru se v poslední době děje stále něco nového a naše marketingové oddělení již přestalo bavit opakovaně zájemcům o tuto oblast odpovídat „omlouváme se, nemáme v nabídce“.

Proto jsme posílili svůj tým o dva nové členy: Ing. Helenu Novákovou jako garanta a lektora pro oblast ZP a dalšího lektora Mgr. Jana Kloboučníka. Tím došlo k propojení 30-letých zkušeností naší agentury v oblasti vzdělávání dospělých s profesionálním nadhledem a orientací uvedených nových kolegů v požadavcích a nařízeních v oboru zdravotnických prostředků s využitím jejich dlouholeté praxe.

Už v září můžete navštívit kurzy Ing. Heleny Novákové, zaměřené na systémy kvality dle ISO 13485 (akce č. 937) a požadavky pro US trh CFR 21, část 820 (akce č. 938). V prosinci na ně pak navazuje program Interní auditor v ZP (akce č. 939). Všechny kurzy budou proloženy praktickými workshopy.

Specialista na regulatory v ZP, pan Ing. Jan Kloboučník, bude lektorovat dva další kurzy, které pomohou účastníkům s orientací v regulatorních požadavcích evropského trhu MDR (CE značka) (akce č. 941) i pravidlech a možnostech, jak podat žádost o uvedení na trh např. v USA (akce č. 942).

V plánu máme rozšíření sekce ZP o školení na chování v čistých prostorách, monitoring a validaci čistých prostor atd. Další připravovaný kurz bude zaměřen na bezodkladné řešení reklamací, neshod a nápravných a preventivních opatření v oblasti ZP nebo řízení rizik v ZP a mnohé jiné.

Věříme, že tímto krokem vyplní Agentura ÁMOS volný prostor na trhu v oblasti, která je z pohledu školení jazykově i cenově obtížně dostupná. Umíme za regionální ceny nabídnout odbornost v řeči běžných zaměstnanců, kteří nemusejí přímo komunikovat s FDA, ale jsou od nich požadované zásadní znalosti z pohledu rizik při návrhu a výrobě zdravotnických prostředků a možných následků pro pacienty.

Malými krůčky v rozvoji a zdokonalování znalostí vašich zaměstnanců v ZP společně ovlivňujeme zdraví a úspěšnost léčby.

Mgr. Ivana Sodomková


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *