Vzdělávací programy MPSV, audit procesu a statistika (02/2023)

Nové výzvy umožňují firmám získat až 100 % finanční podporu na školení zaměstnanců v oblastech měkkých a manažerských dovedností, jazykového vzdělávání, technického a dalšího odborného vzdělávání. Důraz je kladen na aktivizaci zaměstnanců starších 55 let. Nově mohou podporu čerpat i OSVČ. Využijte výzev, ušetřete peníze a pošlete zaměstnance na kurzy, které zvýší Vaši konkurenceschopnost.

Zobrazit: Bližší informace o výzvách MPSV

Audit procesu dle VDA 6.3 – nové 4. vydání

Audit procesu

V novém vydání je kladen důraz na odhalování rizik v procesu, provázanosti nových produktů s projekovým řízením a v důrazu na používaný software. Přijďte se seznámit a proškolit. Firma nepotřebuje, aby každý, kdo tento proces musí znát, byl certifikovaným auditorem ve smyslu licenčních požadavků VDA. Nejbližší kurz je 3.4.2023 a ještě máme volná místa.

Zobrazit kurz: Audit procesu dle VDA 6.3

Statistické zpracování a interpretace dat

Statistické zpracování dat

Kurz je jednodenním volným pokračováním kurzu Statistické metody v kvalitě. Pokrývá důležitou potřebu správně vyhodnotit nasbíraná data z procesů a měření. Učí, jak prakticky data zpracovat do přehledných grafů a jak je správně interpretovat. V podnikovém provedení upravujeme příklady ukázek dle softwarového zázemí objednatele, např. v oblíbeném Minitabu.

Zobrazit kurz: Statistické zpracování a interpretace dat

Veřejné kurzy konané v dubnu 2023

Zobrazit úplný kalendář

V případě zájmu o školení in-house ve Vaší firmě Vám rádi zpracujeme Vzdělávací projekt k jakémukoliv tématu z naší nabídky, většinu z nich nabízíme i v provedení on-line.

Nejen prací je člověk živ

V prostorách Agentury Ámos se ne vždy školí. Na svátek MDŽ se u nás sešli malí houslisté se svými podporovateli – takový fanklub třídy Lenky Brtníkové ze ZUŠ Střezina HK. Užili jsme si moc hezký koncert včetně setkání nejen maminek vystupujících dětí. Bylo to inspirující a srdečné.

Jsme rádi, že Agentura Ámos funguje nejen jako místo, kde se můžeme něčemu naučit nebo si své vědomosti utříbit, ale také prostor pro bezpečné setkávání lidí ze stejného oboru, možnost vyměnit si zkušenosti mezi sebou a zpestřit si školení i trochu jinak, třeba výbornou kávou a něčím dobrým k snědku.

Je mi milé, když se rozcházíte ze školení a mezi sebou se domlouváte, že si zavoláte, jak Vám dopadla ta kalibrace… Přestože preferuji osobní setkávání (ať už u Vás v podniku nebo u nás), pokud to jinak nejde, děláme i on-line školení.

S přáním všeho dobrého

Helena Nováková
Agentura Ámos


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *