Přijeďte na kurz, než nám je zakážou… (Ámos 12/2021)

Přijeďte na kurz, než nám je zakážou…

Všechny předepsané hygienické podmínky na našich kurzech respektujeme. Účast na případně vybraném kurzu ale raději neodkládejte, nedá se vyloučit, že nám je zase zavřou.

V naší nabídce se objevila úplná novinka – kurz Hospodaření s energií podle normy ČSN EN ISO 50001:2018. Energie se pro výrobní podnikatelské subjekty stávají v souvislosti s jejich neustálým zdražováním čím dál větším předmětem zájmu. U firmem s certifikovanými Integrovanými systémy řízení (ISŘ) je zavedení subsystému hospodaření s energiemi podle normy ISO 50001:2018 nasnadě. Program kurzu je i vhodným zdrojem informací pro stávající interní auditory ISŘ.

Další novinkou je zařazení přidaného termínu kurzu MSA (Analýza systému měření) již na 20. září 2021.

V nejbližším období doporučujeme

Kompletní nabídka plánovaných akcí pro II. pololetí 2021 je k dispozici v našem kalendáři akcí. Pevně věříme, že Vás zaujme a budeme se s Vámi i Vašimi kolegy nadále setkávat!

30 let od založení Agentury ÁMOS

Naše firma si v letošním roce připomíná 30. výročí působení ve světě vzdělávání. Při této příležitosti pořádáme prodejní on-line výstavu obrazů.

Ostatní informace

V případě zájmu Vám rádi zpracujeme individuální Vzdělávací projekt k tématu, které si budete přát realizovat u Vás ve firmě. Nabízíme i své dlouhodobé zkušenosti s firmami po celé ČR při přípravě žádosti o spolufinancování z ESF v programu POVEZ II.

U vybraných témat můžeme – po získání skvělých zkušeností v období kovidové uzávěry – nabídnout i školení v provedení on-line. Někteří z Vašich kolegů této možnosti i v době rozvolnění již využili.

Jakékoliv Vaše dotazy zodpovíme telefonicky (469 638 467, 724 203 467) nebo e-mailem (info@agentura-amos.cz).

S přáním pevného zdraví a hezkých dnů babího léta


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *