Olga Lošťáková, M.A.

foto lektora Olga Lošťáková

Specializuje se na školení komunikace, prezentační a lektorské dovednosti, time a stress management a emoční inteligenci. Pro tréninky Olgy je charakteristická vysoká míra interaktivity. Do svých školení vkládá zkušenosti získané v rámci manažerského a konzultantského působení v oblasti HR a vzdělávání (poradenství pro společnosti v oblasti výroby, IT, FMCG, obchodní řetězce, finanční sféru) a a sebe-rozvojových programů (např. koučovací výcvik Results Coaching System, NLP Practitioner atd.).

Je spoluautorkou knihy „Obchodní a manažerská prezentace“ (Grada, 2010). V roce 2015 získala LIGS AWARDS: Ocenění Osobnost vzdělávání dospělých 2014 v kategorii Praktická aplikace vzdělávání dospělých a andragogiky (trenér, školitel, lektor, tutor, kouč apod.)“.

Olga je trenérem a koučem v oblasti měkkých dovedností. Je věčným studentem s otevřenou myslí, neustále hledá inspirace, které může dále předávat svým klientům.  Její školení jsou založená na nácviku pomocí rolových her a kamery, využívá koučovací přístup. Výsledkem je hlubší sebepoznání účastníka a rychlejší osvojení nových dovedností.

Rozvoji měkkých dovedností se věnuje od roku 2007, úspěchem je pro Olgu spokojený klient, který si v rámci spolupráce plní své sny a cíle a vidí reálný přínos školení pro svoji praxi. V práci s klienty využívá zkušenosti získané v rámci manažerského a konzultantského působení v oblasti HR a vzdělávání.

Vzdělání:

  • Psychologie na Univerzitě Palackého
  • Pražská psychoterapeutická fakulta
  • University of New York in Prague (Professional Communication and P.R.)
  • Fakulta multimediálních komunikací
  • Vyšší odborná škola herecká
  • Odborné kurzy a výcviky (Intenzivní trénink koučů: Results Coaching Systems, NLP Practitioner, Diamond Logos, Respektovat a být respektován atd.)

V současné době studuje psychologii na Univerzitě Palackého.