Detail kurzu

Náklady (ne)kvality – ekonomika pro neekonomy

Chápat obsah pojmů efektivnost, hospodárnost, cash flow, normování práce, finanční plánování, kalkulace nákladů a některých dalších by mělo patřit k malé násobilce každého současného manažera. Co je ale důležitější, aby každý znal i jejich praktický význam a věděl, co jeho firmu stojí zanedbaná kvalita v jakékoliv části celého firemního systému.

Záměr

Vysvětlit manažerům – (především) v jiných než ekonomických útvarech organizace – obsah a význam nejdůležitějších ekonomických pojmů.

Určeno

Tento program je určen manažerům na všech úrovních řízení, kteří chtějí pochopit základní význam ekonomických pojmů a principů, s nimiž se ve své manažerské praxi běžně setkávají a jejich správná aplikace významně ovlivňuje vynaložené náklady na (zanedbanou) kvalitu.

Obsah

  • Vysvětlení pojmů, jako jsou: efektivnost, hospodárnost, cash flow, normování práce, finanční plánování, kalkulace nákladů a dalších
  • Sledování a řízení výkonů
  • Kalkulace a jejich druhy
  • Náklady na kvalitu (náklady na nekvalitu)
  • Jak náklady správně řídit

Zakončení

Účastníkům bude vystaveno OSVĚDČENÍ o absolvování s uvedením rozsahu 8 hodin a obsahové náplně kurzu.

Poznámka

08:30 – 09:00 Prezence
09:00 – 17:00 Odborný program

Během programu bude účastníkům podáno občerstvení (káva, čaj, minerálka, chlebíčky, ovoce, zákusek).

Kurz je možno realizovat jako podnikový přímo u zákazníka se zaměřením na jeho vlastní problematiku. Nabídku (vč. možnosti provedení on-line) na vyžádání rádi zpracujeme.

Cena kurzu

Cena platí pro 1 osobu v otevřeném kurzu. Rádi Vám připravíme tento kurz i v podnikovém provedení u Vás ve firmě včetně možnosti on-line semináře.

Aktuálně nemáme otevřené žádné termíny

Máte zájem o tento kurz? Napište nám. Třeba o termínu přemýšlíme a pomůžete nám k jeho naplnění.

    E-mail nebo telefon