Zpravodaj Ámos – 02/2014

V polovině ledna jsme Vám zaslali první číslo našeho nového zpravodaje. Dnes pokračujeme v záměru poskytnout Vám zajímavé a důležité informace o akcích, plánovaných na únor a březen 2014.

Kurzy v únoru 2014

Koncem února zahajujeme otevřené kurzy v Pardubicích tématem FMEA (Analýza rizik), jenž patří k našim nejnavštěvovanějším. Je určen především zástupcům z firem dodavatelů automobilového průmyslu, stále častěji však se ho účastní i zájemci z jiných výrobních oborů, kde je důležité se prevenci průmyslových rizik věnovat.

Následuje kurz Základy metrologie v systému kvality, kterým vycházíme vstříc trvalému požadavku z firem na získání nejdůležitějších informací o podnikové metrologii.

Kurzy v březnu 2014

Začátkem března jsou na programu první letošní termíny kurzů pro interní auditory kvality vč. navazující nástavby pro interní auditory ISO/TS 16949.

Třídenní kurz Interní auditor ISŘ (QMS, EMS, OHSAS, BOZP) poskytuje současně informace o všech hlavních subsystémech integrovaného systému managementu a jejich auditování.

V březnové nabídce najdete rovněž kurzy zaměřené na komunikaci, je to např. inovovaná jednodenní podoba kurzu Prezentační dovednosti či stále oblíbený dvoudenní kurz Komunikace pro mistry.

Budeme rádi, pokud Vás naše nabídka zaujme, a těšíme se na setkání s Vámi nebo s Vašimi spolupracovníky.

Další informace najdete na našem webu:

Vaše případné otázky rádi zodpovíme emailem či telefonicky.

Přeji Vám úspěšné dny a těším se ve třetím vydání našeho zpravodaje s Vámi na shledanou.

Ivana Sodomková


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *