Výcvik v poskytování první pomoci jinak

Podnikový výcvikový program První pomoc a neodkladná resuscitace se zejména díky zkušenému lektorovi – záchranáři Tomáši Hochmanovi s jeho velmi praktickým pojetím daného tématu stává přitažlivým pro stále větší počet firem. Zejména těch, které již přestalo bavit nudné periodické opakování stále stejných informací v podstatě „kvůli čárce“, ale mají zájem o opravdový výcvik svých zaměstnanců v této doslova životně důležité oblasti.

Záměr kurzu:

Seznámit se základními principy zdravovědy, vysvětlit a procvičit nejefektivnější způsoby poskytování první pomoci a neodkladné resuscitace v praktických životních situacích.

Určeno:

Všem pracovníkům podniků a organizací z výrobních a rizikových úseků, kteří potřebují v rámci svého pracovního zařazení zvládat techniky poskytování první pomoci a neodkladné resuscitace, jakož i lépe provádět příslušná školení v rámci BOZP na pracovišti.

Někteří spokojení zákazníci tohoto výcvikového programu:

GEOSAN GROUP, a.s. Praha

nectec Automotive s.r.o. Česká Lípa

nkt cables k.s. Vrchlabí

PRODECO, a.s. Teplice

Řetězy Vamberk spol. s r.o.

Těsnění a pružné elementy, k.s. Opatovice nad Labem

Základní škola Slatiňany

Mesa Parts s.r.o. Vysokov

KS Kolbenschmidt Czech Republic, a.s., Trmice

Gerresheimer Horsovsky Tyn spol. s r.o., Horšovský Týn

Všechny další související informace Vám rádi poskytneme na našich kontaktech, v případě zájmu Vám vypracujeme a zašleme nabídkový Vzdělávací projekt výcvikového kurzu pro Vaši firmu.

Pavel Sodomka, manažer vzdělávacích projektů


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *