SYSTÉMY MANAGEMENTU V ROCE 2014

Jednou z nejočekávanějších událostí v oblasti systémů managementu v nejbližším období je chystaná novela základní normy EN ISO 9001, která vstoupí v platnost příštím rokem. Již nyní však je převážně jasné, jaké změny přinese. Podrobnosti o tom i další zajímavé informace z oblasti systémů managementu a jejich certifikace podá na odborném semináři dne 24. dubna 2014 v Pardubicích uznávaný odborník z certifikační společnosti TÜV NORD Czech Ing. Jaroslav Merta, CSc.

Druhým tématem, kterému je seminář věnován, je oblast bezpečnosti výrobku. Vedle stávajících povinností, které výrobcům legislativa z hlediska odpovědnosti (ručení) za výrobek ukládá, přináší mnohé i novela Občanského zákoníku, která vstoupila v platnost počátkem letošního roku. Referovat o tom všem na semináři bude jeden z předních odborníků z této branže – Ing. Jaroslav Rajlich.

Zváni jste všichni, kteří chcete být „IN“ a načerpat informace přímo od pramene na semináři, který má již šestnáctiletou tradici. Těšíme se na Vás na sv. Jiří v Pardubicích! (www.agentura-amos.cz/kurz/systemy…)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *