Kvalita je stále v kurzu (Ámos 2/2019)

Kvalita je stále v kurzu

V našich vzdělávacích programech ji najdete doslova a do písmene. V kurzech ke kvalitě většinou už v názvu, v ostatních kurzech – díky kvalitním lektorům – ji najdete taky. Stačí jen vyplnit přihlášku a přijet od Pardubic, nebo si objednat program na míru a mít lektora přímo u Vás ve firmě.

Nejbližší plánované akce

Novinky a inovované programy

Kořenové příčiny pracovních úrazů

Kořenové příčiny pracovních úrazů je kurz, který Vám poskytne netradiční pohled na možné aplikace metod známých spíše v oboru kvality, které jsou s výhodou využitelné i v oblasti BOZP při odhalování kořenových příčin pracovních úrazů. Určeno především pracovníkům útvarů BOZP a jejich kolegům v týmech pro řešení pracovních úrazů.

SPC a způsobilost procesu

SPC a způsobilost procesu je kurz s pozměněným obsahem i lektorským obsazením, který pomůže porozumět nejdůležitějším statistickým pojmům a přesvědčit, že základy statistiky může pochopit skutečně každý.

Audity u dodavatelů

Audity u dodavatelů je prakticky vedený kurz se zaměřením na výcvik v auditování dodavatelů v prostředí ISO 9001, IATF 16949 a rozdíly těchto systémů, s novým lektorským obsazením.

Ostatní informace

Vzdělávání financované z evropských fondů

Rádi Vám zpracujeme individuální Vzdělávací projekt „na míru“ k tématu, které si budete přát realizovat u Vás ve firmě vč. spolupráce na přípravě dokumentace k předložení žádosti o čerpání prostředků z ESF. Tyto prostředky je možné čerpat i pro účast jednotlivců na otevřených kurzech.

Kalendář akcí na 1. pololetí

V kalendáři otevřených kurzů najdete všechny akce plánované pro 1. pololetí 2019. Těšíme se na některé z nich s Vámi osobně nebo Vašimi kolegy na viděnou.

Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky (469 638 467, 724 203 467) nebo e-mailem (info@agentura-amos.cz).

S přáním hezkých zimních dnů

Helena Nováková