Inovace v novém roce (Ámos 1/2019)

Inovace v novém roce

I v roce 2019 Vám nabízíme několik novinek a řadu příležitostí ke zdokonalení v našich otevřených kurzech nebo programech „na míru“ ve Vaší firmě.

Úplné novinky

Management rizik a znalostí – praktické postupy, vedoucí ke zvýšení podnikatelské úspěšnosti firmy (nejen ve světle požadavků příslušných norem – ČSN ISO 35000, ČSN 35010, ČSN BS 25999-1:2009). Určeno zejména manažerům vyspělých firem.

Kořenové příčiny pracovních úrazů – netradiční pohled na možné aplikace metod známých spíše v oboru kvality, které jsou s výhodou využitelné i v oblasti BOZP při odhalování kořenových příčin pracovních úrazů. Určeno především pracovníkům útvarů BOZP a jejich kolegům v týmech pro řešení pracovních úrazů.

Inovované programy

SPC a způsobilost procesu – kurz s pozměněným obsahem i lektorským obsazením, který pomůže porozumět nejdůležitějším statistickým pojmům a přesvědčit, že základy statistiky může pochopit skutečně každý.

Audity u dodavatelů – prakticky vedený kurz se zaměřením na výcvik v auditování dodavatelů v prostředí ISO 9001, IATF 16949 a rozdíly těchto systémů, s pozměněným lektorským obsazením.

Ostatní informace

V kalendáři otevřených kurzů najdete všechny akce plánované pro 1. pololetí 2019. Těšíme se na některé z nich s Vámi osobně nebo Vašimi kolegy na viděnou.

Rádi Vám zpracujeme individuální Vzdělávací projekt „na míru“ k tématu, které si budete přát realizovat u Vás ve firmě vč. spolupráce na přípravě dokumentace k předložení žádosti o čerpání prostředků z ESF. Tyto prostředky je možné čerpat i pro účast jednotlivců na otevřených kurzech.

Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky (469 638 467, 724 203 467) nebo e-mailem (info@agentura-amos.cz).

S přáním Ladovské zimy

Ivana Sodomková