V jarním větru - OK

Výstava k 30. výročí Agentury Ámos

Dobrý den,

vítám Vás na naší on-line výstavě k 30. výročí vzniku Agentury Ámos. Ano, naše vzdělávací instituce vznikla v listopadu 1991. To už bylo nějakých kurzů, seminářů, setkání… Přemýšleli jsme, jak si toto výročí připomeneme. Nápadů pár bylo, všechny však „smetla ze stolu“ celospolečenská situace, ve které se právě nacházíme.

Zároveň právě aktuální dění mě dovedlo k malování. V čase, stráveném povinně „doma“, jsem potřebovala dělat NĚCO smysluplného, alespoň z mého úhlu pohledu. A tak jsem začala malovat obrázky pro radost, nejdříve jen moji, později mých blízkých, pak blízkých mých blízkých, pak trochu vzdálenějších…

Napadlo nás, že bychom se mohli pokusit propojit moji radost z tvoření s pomocí těm, kteří právě prožívají smutek, protože jsou nemocní. Taková situace je náročná pro většinu z nás, zejména pro děti. Proto část zisku z prodeje obrazů – máme 30. výročí, tedy 30 % – věnujeme jedné z institucí, jejichž zástupci o tyto děti v nemocnicích pečují a dělají všechno proto, aby je rozveselili a radost jim „přinesli“. Jsou to organizace „Zdravotní klaun“ a „Loutky v nemocnici“.

Vybrali jsme symbolicky 30 obrazů a já Vás nyní zvu na jejich on-line výstavu. Pokud Vás některý zaujme natolik, že byste si ho přáli vlastnit, ozvěte se – věřím, že dohodneme cenu, která bude přijatelná pro obě strany. Moc mě potěší, když některý z mých obrázků udělá radost i Vám. Je krásné radost dávat i dostávat.

Ivana Sodomková

Mám zájem o obraz / chci rozveselit děti ❤

    Mám zájem o obraz

    Název obrazu

    1. Dívka s rudými květy ve vlasech2. + Společný začátek - prodáno3. Andělská křídla4. Modrý Anděl5. Srdci obklopená v šedém6. Anděl se srdcem na dlani7. Zapomenuté srdce8. Černovláska s květinou ve vlasech9. Šedooká dívka10. Svádějící žena11. Nostalgie12. + V jarním větru - prodáno13. + Dáma v červeném klobouku - prodáno14. Nevinnost srdce15. Pohádková krajina16. Srdci obklopená - prodáno17. Domov na obzoru - prodáno18. Zlatem zmámená19. Víla čistých srdcí20. Dívka se zlatým srdcem21. Profil dívky22. + Anděl s motýlem - prodáno23. Klíč k jejímu srdci - prodáno24. + Splynutí s přírodou - prodáno25. Nevinná Rusovláska26. O lásce snící27. cyklus Roční doby - Jarní motiv28. cyklus Roční doby - Letní motiv29. cyklus Roční doby - Podzimní motiv30. cyklus Roční doby - Zimní motiv

    Číslo, název a detaily obrazu si zobrazíte kliknutím na samotný obrázek.